Medarbejdere

Medarbejdere
Anette Duus

Anette Duus

Økonomisekretær

anette@halvorsminde.dk

Anne Mette Schrøder

Anne Mette Schrøder

PR-koordinator

annemette@halvorsminde.dk

Benjamin Parker

Benjamin Parker

Køkken

benjamin@halvorsminde.dk

Carsten Vittrup

Carsten Vittrup

Lærer / UU vejleder

vittrup@halvorsminde.dk

Cecilie Ilsø Haugaard

Cecilie Ilsø Haugaard

Lærer

cecilie@halvorsminde.dk

Cecilie Nørgaard

Cecilie Nørgaard

Gymnastiklærer

Chris Lassen

Chris Lassen

Lærer

Christian Christiansen

Christian Christiansen

Lærer

christian@halvorsminde.dk

Erik Wind Jensen

Erik Wind Jensen

Pedel

erik@halvorsminde.dk

Gertrud Lykke

Gertrud Lykke

Familieterapeut

Gitte Juhl Klit

Gitte Juhl Klit

Køkken

gitte@halvorsminde.dk

Helle Skov Larsen

Helle Skov Larsen

Lærer

helle@halvorsminde.dk

Inge Brix Christiansen

Inge Brix Christiansen

Lærer / UU vejleder

inge@halvorsminde.dk

Jakob Elleris

Jakob Viberg Elleriis

Timelærer

 jve@halvorsminde.dk

Jane Nielsen

Jane Nielsen

Køkken

Jens Beermann

Jens Beermann

Forstander

forstander@halvorsminde.dk

Jeppe Schüsler

Jeppe Schüsler

Lærer

jeppe_s@halvorsminde.dk

Karin Jensen

Karin Jensen

Køkken

karin@halvorsminde.dk

Kasper Beloua

Kasper Beloua

Timeærer

Katrine Tøttrup

Katrine Tøttrup

Timelærer

Kirsten Sand

Kirsten Sand

Lærer

sand@halvorsminde.dk

Lars Møller

Lars Romedahl Møller

Trivselsmedarbejder

lars@halvorsminde.dk

Line Sigvardsen

Line Sigvardsen

Lærer

line@halvorsminde.dk

Lisbeth Dahl

Lisbeth Dahl Frederiksen

Sekretær

lisbeth.dahl@halvorsminde.dk

Lise Mikkelsen

Lise Mikkelsen

Viceforstander

lise@halvorsminde@dk

Louise Bundgaard

Louise Bundgaard

Køkken

Louise Lindkvist

Louise Lindkvist

Lærer

lb@halvorsminde.dk

Martin Øbo

Martin Øbo Sørensen

Lærer

martin@halvorsminde.dk

Mette Krogaard

Mette Krogård Jepsen

Lærer

mette@halvorsminde.dk

Michael Christiansen

Michael Christiansen

Lærer / UU vejleder på FF

michael@halvorsminde.dk

Morten Møller

Morten Møller Frederiksen

Værkstedslærer / Pedel

morten@halvorsminde.dk

Nicolai S. L. Klinge

Nicolai S. L. Klinge

Timelærer

Peter Sundbæk

Peter Sundbæk

Pædagog & PA for forstander

peter@halvorsminde.dk

Roxanne Celis

Roxanne Celis

Rengøring

Ruslana

Ruslana Hruzda

Rengøring
Sanne Kallehauge

Sanne Kallehauge

Lærer

sk@halvorsminde.dk

Sebastian Baand

Sebastian Baand

Lærer

sebastian@halvorsminde.dk

Sebastian Horsevad

Sebastian Horsevad

Køkken

Stine Christoffersen

Stine Christoffersen

Lærer

stine@halvorsminde.dk

Susan Tøttrup

Susan Tøttrup

Lærer

Søren Rusbak

Søren Rusbak Hansen

Lærer / Pedel

rusbak@halvorsminde.dk

Tao Lytzen

Tao Lytzen

Timelærer

Vibeke Budolfsen

Vibeke Budolfsen

Timelærer

vibeke@halvorsminde.dk

Yuhan Chen

Yuhan Chen

Trivselsmedarbejder

yuhan@halvorsminde.dk 

Oprettet i NEWWWEB CMS - Brugervenligt og SEO optimeret Content Management System